Vila Vitoria Pousada
| Røgfrit/Ikke-ryger Ikke-ryger værelser | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Vila Vitoria Pousada ligger tæt på Rua do Lazer og tilbyder komfortabel indkvartering i Pirenópolis. Stedet har udsigt over poolen og gæster kan svømme i en swimmingpool.
Mange Pirenópolis seværdigheder, herunder Cavalhadas Museum, er ca. 25 minutters gang fra indkvartering. En kort spadseretur på 30 minutter vil tage dig til Familia Pompeu Museum. Du kan komme til Cachoeiras dos Dragões om få minutter i bil.
Café Bangkok serverer thaiske retter og ligger en 5 minutters gåtur fra Vila Vitoria Pousada.
- Lokale seværdigheder
- Praca do Coreto1,3 km
- Santa Barbara Hill1000 m
- Mercado Turista900 m
- Mariano de Pirenopolis Museum1,2 km
- Church of Our Lord of Bonfim800 m
- Cachoeira do Abade850 m
- Boi Cavalhada1,3 km
- Igreja NS do Bonfim1 km
- Lufthavne
- Santa Genoveva/Goiania Lufthavn120 km
På hotellet
General
- Ikke-ryger værelser
- Parkering
- Kæledyr tilladt
Måltider og drinks
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Udendørs spiseområde
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Spisebord
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Vila Vitoria Pousada hotel?
Det vil tage dig en 20 minutters gang at komme til byens centrum fra Vila Vitoria Pousada hotel. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af et Vila Vitoria Pousada hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et Vila Vitoria Pousada hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Vila Vitoria Pousada hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Vila Vitoria Pousada hotel ved 12:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i Vila Vitoria Pousada hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i Vila Vitoria Pousada hotel er 87$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Pirenópolis hotellet?
På Pirenópolis hotellet kan gæster vælge mellem Tre mands værelse, Dobbeltværelse til familie og Værelse med en kingsize-seng. - ❓
Hvilken slags pool er der på det Vila Vitoria Pousada hotel?
Der er en swimmingpool på Vila Vitoria Pousada hotel.